Chůvy Hry

Pokud rádi pečujete o své dítě, zahrajte si hry na hlídání dětí, které vám pomohou zjistit, co je potřeba k péči o zdravé dítě, hladové dítě nebo o přebalování špinavou plenkou.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Baby Daily Habits
Baby Daily HabitsBaby Daily Habits

Chůvy Hry

Pokud rádi pečujete o své dítě, zahrajte si hry na hlídání dětí, které vám pomohou zjistit, co je potřeba k péči o zdravé dítě, hladové dítě nebo o přebalování špinavou plenkou. Dívky mohou předvést své skryté schopnosti chůvy a naučit se starat se o trojčata, vzít je na piknik nebo zvládat naléhavé požadavky něžných dvojčat. Jednoduchým kliknutím myši můžete objevit barevný, zábavný, ale trochu nudný svět s miminkami, kterým nelze porozumět, ale plakat nebo se smát.

Sbírka opatrovatelek nabízí všem dívkám příležitost naučit se chovat, krmit, měnit, umýt a spát. Dívky mohou najít naše hry o ošetřovatelství a o tom, jak pomocí pokynů na začátku hry splnit všechny podmínky přístupu na vyšší úroveň. Vstupujete do vzrušujícího světa, který udrží vaši mysl, ale zejména vaše ruce. Naše hry jsou zdarma a byly pečlivě vybrány specialisty na stránky, aby splňovaly všechna kritéria, která naši hráči budou mít.