.IO Hry

Všechny io hry v jedné kategorii: hry io. Io hry jsou hry v prohlížeči, online pro více hráčů a s hráči z celého světa. Hry založené na platformě .io jsou arkádové a platformové, mezi nimiž se staly nejoblíbenějšími: agar.io, slither.io, wings.io, vertix.io, vanar.io, supersnake.io, wormax. Io, snake.io, wilds.io a další. Agario se stalo jedním z nejpopulárnějších na internetu a další hadí systémy, jako jsou snake.io a slither.io, jsou vyhledávané. Postavte si svůj vlastní hrad nebo klan ve hře Glorio, trénujte žoldáky a stráže, vylezte na prase nebo vlka se sedlem a bojujte proti ostatním hráčům, kteří získávají slávu a nadvládu.

Hrajte hry .io společně s dalšími vášnivými hráči z celého světa. Procházejte Tichým oceánem a hledejte poklady a bojujte proti pirátům ve hře Shipo.io.
Většina her bude ovládána pouze myší nebo myší a klávesnicí, ale jednoduchým a zábavným způsobem. Některé použijí jiné klávesy a o každém vám řeknou v popisu.
Používání domény .io pro nové hry .io je způsobeno skutečností, že významem io je vstup / výstup. Ve výpočtu je vstup / výstup nebo IO komunikace mezi počítačem a vnějším světem (skutečným mužem).
Vyberte si tedy jednu z našich online IO her a začněte hrát s ostatními hráči z celého světa.