Únikové hry

Naše rozsáhlá sbírka únikových hry vám nabízí příležitost představit si talent vášnivých hráčů tím, že pomáháte vašim oblíbeným postavám, jako jsou Sonic, Katja, Juliet, Ninja a mnoho dalších, uniknout ze strašidelných míst a míst.

Poppy Playtime 3
Poppy Playtime 3Poppy Playtime 3
Stealing the Diamond
Stealing the DiamondStealing the Diamond
Tom and Jerry Escape Puzzle
Tom and Jerry Escape PuzzleTom and Jerry Escape Puzzle

Únikové hry

Naše rozsáhlá sbírka únikových hry vám nabízí příležitost představit si talent vášnivých hráčů tím, že pomáháte vašim oblíbeným postavám, jako jsou Sonic, Katja, Juliet, Ninja a mnoho dalších, uniknout ze strašidelných míst a míst. Nyní máte šanci uniknout z laboratoře nebo strašidelného domu, pomoci hrůzostrašnému štěněti objevit skrytá tajemství v jeskyni, zachránit unesenou princeznu Annu nebo uprchnout princeznu Julii ze zlatého dolu.

Naše kategorie únikových her je k dispozici zdarma. Stačí otevřít oblíbenou hru, počkat na načtení, přečíst si pokyny na začátku hry, ale také pokyny ve hře, pomocí myši nebo kláves počítače zjistit, jak pomoci vašim oblíbeným postavám uniknout z džungle, z místnosti, z hradu, z laboratoře, ze zoo. Vyzvěte své přátele, aby zjistili, kdo najde cestu ven, kdo je bezkonkurenčním šampiónem a kdo je nejlepším hráčem v únikové kategorii, včetně vyloupení banky.