Blokové hry

Máte rádi chytré hry, které stimulují vaši pozornost a představivost, což vás vyzývá k vytváření strategií a učení se dívat do vesmíru? Vyzkoušejte řadu blokové hry a nebudete zklamáni.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Vega Mix 2: Mystery Of Island
Vega Mix 2: Mystery Of IslandVega Mix 2: Mystery Of Island

Blokové hry

Máte rádi chytré hry, které stimulují vaši pozornost a představivost, což vás vyzývá k vytváření strategií a učení se dívat do vesmíru? Vyzkoušejte řadu blokové hry a nebudete zklamáni. Ať už se rozhodnete spojovat obrázky, hrát Tetris v jakékoli formě, nebo pomáhat detektivům skrývat se, vytvářet geometrické tvary určené k obraně darebáků, kteří ho chtějí zabít, poskytneme vám jakoukoli formu zábavy, kterou chcete.

Použijte naši myš nebo klávesy a procvičte si své hráčské schopnosti pomocí čehokoli, co chcete, v našem výběru blokové hry. Spojte krystaly, sladkosti, květiny nebo vejce a bavte se hledáním správných párů. Někdy to musí být provedeno za určitou dobu, takže se ujistěte, že se pohybujete rychle, vytváříte správné tahy, abyste určili řetězové reakce potřebné k získání bodů nebo k posunu na novou úroveň. Někdy musíte spojit více než dva obrázky, abyste se lépe soustředili na práci, kterou musíte udělat. Pouze tak vyhrajete! Vyzýváme vás, abyste se pomocí těchto bezplatných a pečlivě vybraných her stali dovednějšími, rychlejšími a cílenějšími.