Kreslené hry

Naše rozsáhlá sbírka kreslených her nabízí všem dětem příležitost hrát po boku svých milovaných postav ze slavného animovaného televizního seriálu.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Gumball Dream Escape
Gumball Dream EscapeGumball Dream Escape
The Barkers Dentist
The Barkers DentistThe Barkers Dentist
Tom and Jerry Card Creator
Tom and Jerry Card CreatorTom and Jerry Card Creator
Hry Kreslené hry

Kreslené hry

Naše rozsáhlá sbírka kreslených her nabízí všem dětem příležitost hrát po boku svých milovaných postav ze slavného animovaného televizního seriálu. Dívky mohou pomoci princeznám zbavit se zlé čarodějnice, která jim vymazala paměť, pomoci postavám napsat milostný dopis, aby mohly oslavit den zamilovaných, účastnit se večírků spolu s milovanými ženskými postavami a relaxovat v lázních, na kadeřník nebo dokonce obléknout správné šaty na ples.

Chlapci mají možnost vybrat si, kterým kresleným hrám dávají přednost, protože naše nádherná kolekce obsahuje mnoho postav, které mohou uniknout, vybarvovat, vytvářet komické repliky, hrát si s válečky nebo poslouchat hudbu, kterou chcete. Nyní je čas začít s tím, co znamená školní dobrodružství, naše postavy vás budou doprovázet také na návštěvě slavného Disneylandu. Máte šanci naučit se připravit skvělý čínský koláč, ale také provozovat restauraci. Děti mají možnost vybrat si z této obrovské nabídky jakoukoli hru, kterou chtějí, trénovat své přátele, aby se společně bavily a užívaly si nádherné chvíle s blízkými.