Děsivé hry

Jste připraveni hrát v těchto strašidelných hrách tváří v tvář svému strachu?  Některé hry jsou kontroverzní, zatímco jiné jsou inspirovány klasickými, chladnokrevnými.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Ghost Escape 3D
Ghost Escape 3DGhost Escape 3D
Backrooms: Huggy Wuggy Runner
Backrooms: Huggy Wuggy RunnerBackrooms: Huggy Wuggy Runner
Friday Night Funkin’ vs Advent Neon
Friday Night Funkin’ vs Advent NeonFriday Night Funkin’ vs Advent Neon

Děsivé hry

Jste připraveni hrát v těchto strašidelných hrách tváří v tvář svému strachu?
 Některé hry jsou kontroverzní, zatímco jiné jsou inspirovány klasickými, chladnokrevnými. Mnoho her vám z děsí z kůže husí kůži. Od her jako FNAF nebo běžných akčních her, jako jsou ty, kde musíte střílet další postavy v domech plných strašidelných duchů. Byli jste varováni, že tam Caspera nepotkáte.

Booohoo! Neboj se! Existuje celá řada děsivých her, které můžete hrát, abyste čelili svému strachu a dostali dávku adrenalinu.

Při této příležitosti jsme nevyloučili populární hru Pět nocí u Freddyho a hry tohoto druhu založené na skokových schodech, které vám zvednou vlasy z rukou, hry, které vás psychicky děsí, takže začneme s novými zážitky z pohledu první osoby, ve kterých procházíte místy, kam by nikdo nepokládal nohy: starými opuštěnými sanatoriemi, různými místy uprostřed pouště, v horách, velmi daleko od nejbližší osady. Je dokonalým scénářem úspěšné hororové hry, která nabízí zážitek ze „found footage“. Zážitek, který vás bude děsit s někým vedle vás, ale hej, přinejmenším nebudete křičet sám na monitor. Tyto děsivé hry rozhodně straší hráče všude.