Děsivé hry

Grooming Island
Grooming IslandGrooming Island
Grandpa And Granny House Escape ripped
Grandpa And Granny House Escape rippedGrandpa And Granny House Escape ripped
hot
hot
hot
hot
hot
hot
hot
hot
hot
hot
Five Nights at Freddys 1 FNAF
Five Nights at Freddys 1 FNAFFive Nights at Freddys 1 FNAF

Děsivé hry

Jste připraveni hrát v těchto strašidelných hrách tváří v tvář svému strachu?
 Některé hry jsou kontroverzní, zatímco jiné jsou inspirovány klasickými, chladnokrevnými. Mnoho her vám z děsí z kůže husí kůži. Od her jako FNAF nebo běžných akčních her, jako jsou ty, kde musíte střílet další postavy v domech plných strašidelných duchů. Byli jste varováni, že tam Caspera nepotkáte.

Booohoo! Neboj se! Existuje celá řada děsivých her, které můžete hrát, abyste čelili svému strachu a dostali dávku adrenalinu.

Při této příležitosti jsme nevyloučili populární hru Pět nocí u Freddyho a hry tohoto druhu založené na skokových schodech, které vám zvednou vlasy z rukou, hry, které vás psychicky děsí, takže začneme s novými zážitky z pohledu první osoby, ve kterých procházíte místy, kam by nikdo nepokládal nohy: starými opuštěnými sanatoriemi, různými místy uprostřed pouště, v horách, velmi daleko od nejbližší osady. Je dokonalým scénářem úspěšné hororové hry, která nabízí zážitek ze „found footage“. Zážitek, který vás bude děsit s někým vedle vás, ale hej, přinejmenším nebudete křičet sám na monitor. Tyto děsivé hry rozhodně straší hráče všude.