Disney hry

Mickey Mouse hryMickey Mouse
Disney Channel HryDisney Channel
Frozen HryFrozen
Disney Junior HryDisney Junior
Popelka hryPopelka
Star Wars HryStar Wars
Dětské hryDětské
Princezny HryPrincezny
Miley Cyrus HryMiley Cyrus
Hry Pro Dívky Pro Dívky
HTML5 HryHTML5
Nickelodeon HryNickelodeon
Disney princezny hryDisney princezny
Sofie hrySofie
Hry Inside Out Inside Out

Disney hry

Nové hry od Disney jsou tady a můžete je hrát, kdykoli budete chtít.

Pokud jste fanouškem, budete milovat tyto nové hry od Disney! S tolika možnostmi, ze kterých si můžete vybrat, je snadné se v tomto Disney světě ztratit. Snili jste někdy o tom, že budete módní návrhářkou, dekoratérkou interiérů, vlasovou stylistkou…dokonce i vizážistkou? Nebo jste vždy chtěl být lékařem? Nyní se můžete stát všemi těmito věcmi se svými oblíbenými Disney postavičkami. Máme na výběr ze všech druhů postav – stačí si jen vybrat své oblíbené Disney postavičky.

Můžete také testovat hry věnované rozvoji kognitivních funkcí, jako jsou logické hry, paměťové karty, hry pro porovnávání obrázků a hledání skrytých objektů.

Disney hry jsou nyní kdykoli k dispozici, aby vás naučily novým věcem, a vaše oblíbené postavy vás budou doprovázet v tomto velkolepém dobrodružství jen pro vášnivé hráče, kteří chtějí předvést své dovednosti. Pomozte postavičkám Disney překonat těžké chvíle, najít správné řešení a sbírat body za každou odehranou úroveň.

Disney hry se v průběhu let ohromně vyvíjely, nyní si můžete vyzkoušet své dovednosti s přáteli nebo členy rodiny, nebo si jen tak hrát sami.