Disney hry

Nové hry od Disney jsou tady a můžete je hrát, kdykoli budete chtít.

Pokud jste fanouškem, budete milovat tyto nové hry od Disney! S tolika možnostmi, ze kterých si můžete vybrat, je snadné se v tomto Disney světě ztratit. Snili jste někdy o tom, že budete módní návrhářkou, dekoratérkou interiérů, vlasovou stylistkou…dokonce i vizážistkou? Nebo jste vždy chtěl být lékařem? Nyní se můžete stát všemi těmito věcmi se svými oblíbenými Disney postavičkami. Máme na výběr ze všech druhů postav – stačí si jen vybrat své oblíbené Disney postavičky.

Můžete také testovat hry věnované rozvoji kognitivních funkcí, jako jsou logické hry, paměťové karty, hry pro porovnávání obrázků a hledání skrytých objektů.

Disney hry jsou nyní kdykoli k dispozici, aby vás naučily novým věcem, a vaše oblíbené postavy vás budou doprovázet v tomto velkolepém dobrodružství jen pro vášnivé hráče, kteří chtějí předvést své dovednosti. Pomozte postavičkám Disney překonat těžké chvíle, najít správné řešení a sbírat body za každou odehranou úroveň.

Disney hry se v průběhu let ohromně vyvíjely, nyní si můžete vyzkoušet své dovednosti s přáteli nebo členy rodiny, nebo si jen tak hrát sami.