Domácí hry

Naše Domácí hry nabízejí všem vášnivým dívkám v zdobení interiérů příležitost pobavit se a naučit se, jak si vybrat správné doplňky, nábytek a barvy pro pokoj, zámek, hotel, spolu s vašimi oblíbenými kreslenými postavičkami z celého světa.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Dream Room Makeover
Dream Room MakeoverDream Room Makeover

Domácí hry

Naše Domácí hry nabízejí všem vášnivým dívkám v zdobení interiérů příležitost pobavit se a naučit se, jak si vybrat správné doplňky, nábytek a barvy pro pokoj, zámek, hotel, spolu s vašimi oblíbenými kreslenými postavičkami z celého světa. Můžete také malovat krabice nebo jakýkoli obrázek, který vás zajímá, rozptylovat vás svými přítelkyněmi a vybírat správné barvy, včetně krabičky pro milence.

Nyní máte sbírku domácích her, které prověří vaše dovednosti v zdobení. Můžete si vybrat, zda vyzdobíte krabičku pro panenky, dům víly, zámky, ptačí dům, prázdninový dům u jezera nebo dokonce houbový dům. Spolu s Toto, Tweety, kreslenými loutkami a mnoha dalšími se můžete pobavit výběrem těch správných dekorací. Máme také hry věnované pořádku a čistotě a můžete vidět organizační schopnosti zdobení vánočního hradu. Můžete si zahrát logické hry nebo vyzdobit moderní dům. Naše hry jsou zdarma a hrají se velmi jednoduše kliknutím na myš nebo na klávesy vašeho počítače. Zahájili jsme výzvu. Přijímáte to?