Dora Hry

Pokud máte rádi animované, vzdělávací série, máte nyní možnost vybírat si hry Dora a učit se nové věci nebo se bavit s Dorou a jejími přáteli.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Dora Magic Land Adventure
Dora Magic Land AdventureDora Magic Land Adventure

Dora Hry

Pokud máte rádi animované, vzdělávací série, máte nyní možnost vybírat si hry Dora a učit se nové věci nebo se bavit s Dorou a jejími přáteli. Naše hry jsou zdarma a jsou k dispozici kdykoli. Nyní máte příležitost pomoci Dora hledat 15 skrytých srdcí, ale velká pozornost na čas je omezená. Můžete si také zahrát na svého kadeřníka a vybrat ten správný účes pro Doru nebo svého návrháře a vybrat ty správné šaty pro svého oblíbeného průzkumníka. Pokud máte rádi oslavu Halloweenu, máte šanci zahrát si mód Dora a Diego nebo pomoci Dora připravit dekorace.

Doporučujeme vyzkoušet hry Dora, které přináší nejen zábavné hry, ale také vzdělávací hry. Své schopnosti si můžete vyzkoušet výběrem her s paměťovými kartami a hledáním rozdílů mezi obrázky. Zároveň si můžete zahrát ping pong s Dorou a Diegem, hrát si s Dorou a její kouzelnou zahradou s květinami nebo zeleninou, postarat se o popáleniny Dory, které nebyly příliš dobré. Je čas začít dobrodružství s Dorou a Diegem a pobavit se s těmito dvěma postavami pomocí kláves nebo počítačové myši.