Ever After High hry

Tato kolekce her Ever After High, vyvinutá jako paralela k sérii loutek Monster, přináší nejen příšery, ale postavy inspirované pohádkovými pohádkami a krásnými dívkami.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Fury of the Steampunk Princess
Fury of the Steampunk PrincessFury of the Steampunk Princess
Hry Dívčí hry Ever After High hry

Ever After High hry

Tato kolekce her Ever After High, vyvinutá jako paralela k sérii loutek Monster, přináší nejen příšery, ale postavy inspirované pohádkovými pohádkami a krásnými dívkami. Pokud máte rádi animované série s roztomilými, stylovými panenkami, máte nyní možnost vybrat si hry Ever After High a objevit krásný, podmanivý svět, kde se naučíte předvádět své módní možnosti výběrem účesu, líčení nebo sladěného oblečení pro panenky jako Bunny Blanc, Honey Swamp, Blue Lagoon nebo dokonce Dexter.

Madeline Hatter vás zve, abyste si vybrali hry Ever After High a pomohli jí připravit lahodné sušenky, sledovat lázeňské procedury nebo zvolit správný make -up. Také nyní máte možnost vyzdobit domeček pro panenky, uklidit se s nimi, zahrát si tetris nebo vyřešit hádanku se svými oblíbenými postavami. Můžete hrát paměťové karty nebo hledat rozdíly, vybírat hry, kde můžete vybarvovat obrázky nebo reagovat na soutěž mezi dívkami z doby ledové a vašimi oblíbenými panenkami o zdobení dortu. Pokud jste zvědaví, můžete si dokonce vybrat hru na porod císařským řezem nebo hru o tom, jak vyrůst z monster baby.