Friday Night Funkin | FNF Hry

Pak vítejte v herní sekci Funkin Friday Night! Tato dechberoucí rytmická arkádová hra zaujala stovky tisíc hráčů po celé planetě a riskujete, že se přidáte k armádě fanoušků právě teď! Hra se odehrává kolem přítelkyně Girlfriend a přítel Boyfriend, kteří jsou do sebe zamilovaní.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Friday Night Funkin VS GUMBALL V1
Friday Night Funkin VS GUMBALL V1Friday Night Funkin VS GUMBALL V1
FNF Vs Ambush (Doors Roblox)
FNF Vs Ambush (Doors Roblox)FNF Vs Ambush (Doors Roblox)
Hry Dobrodružné Hry Friday Night Funkin | FNF Hry

Friday Night Funkin | FNF Hry

Pak vítejte v herní sekci Funkin Friday Night! Tato dechberoucí rytmická arkádová hra zaujala stovky tisíc hráčů po celé planetě a riskujete, že se přidáte k armádě fanoušků právě teď! Hra se odehrává kolem přítelkyně Girlfriend a přítel Boyfriend, kteří jsou do sebe zamilovaní. Ale v cestě milenců bude přísný otec Přítelkyně a armáda podivných a neobvyklých tvorů. Hráči budou muset pomoci Boyfriendovi bojovat v hudebním duelu s každým z nepřátel a získat si přízeň své milované.

Pokud právě začínáte s Funkin Friday Night | FNF, pak je nejlepší začít s původní hrou. Můžete hrát na PC nebo dokonce na Androidu. Hlavní věcí je prokázat obratnost vašich prstů a rychlost reakce během každé hudební bitvy. Abyste se stali číslem 1, musíte opakovat kombinace šípů za nepřítelem. S každým novým soupeřem budou noty létat rychleji a rychleji a nebude tak snadné je opakovat. Ale bude to mega super! Pokud se vám podařilo studovat originál jako na dlani, pak jsou vám k dispozici ty nejlepší mody „Friday Night Funkin“. Na své skvělé umělce čekají skvělé remixy skladeb z původní hry, nové skladby pro fanoušky a super náročné režimy ve stylu FNF!

Původní kredit FNF:
ninja_muffin99 - Programování
PhantomArcade3k a evilsk8r - UMĚLCI
kawaisprite - HUDBA
Kade Dev - Kade Engine
A všichni, kteří přispěli ke zdroji github.