Vylepšete své strategické myšlení s Dáma, klasickou deskovou hrou známou svými chytrými pohyby a úlovky. Tato hra vás vyzývá, abyste přechytračili své protivníky na tradiční kostkované desce se vzrušujícími variacemi.

Osvojte si základy a dále: Začněte se základními pravidly, než se vrhnete do variant, jako jsou kanadské nálevy a ruské nálevy, z nichž každá přidává jedinečný zvrat, který zdokonalí vaši přizpůsobivost. Použijte chytré skoky k zachycení nepřátelských kusů, blokování jejich cest a nastražení pastí, abyste zajistili vítězství. Sledujte svůj pokrok a šplhejte po žebříčcích tím, že budete vyzvat přátele nebo online protivníky ve strategických bitvách.

Hraje se na čtvercové desce 8x8, každý hráč začíná s 12 figurkami umístěnými na černých polích. Cílem je zajmout všechny soupeřovy figurky nebo jim zabránit v pohybu. Figurky se pohybují diagonálně a zachycují soupeře tím, že je přeskakují. Dosažení odvrácené strany šachovnice promění figurku v „krále“, což jí umožní pohybovat se vpřed i vzad, což zvyšuje strategické možnosti. Dáma se dá snadno naučit, ale nabízí hlubokou strategickou složitost, takže je oblíbená pro všechny úrovně dovedností. Jste připraveni otestovat svou strategickou zdatnost s nekonečnými možnostmi?

Checkers Online byl přidán v Dáma Hry.