Ve druhé sérii hry se Maya účastní dalšího golfového sportovního turnaje se zábavným tématem v džungli. Ve hře Maya Golf 2 jí pomůžete vyhrát. Na obrazovce se objeví golfové hřiště. Bude mít určitou topografii. Na jednom konci hřiště uvidíte na trávě ležet míč. Na druhém konci hřiště, v určité vzdálenosti od vás, bude jamka označená praporkem. Kliknutím na míček zavoláte speciální linku. S jeho pomocí můžete vypočítat sílu střely a dráhu míče. Zasáhněte, až budete připraveni. Pokud je váš cíl přesný, pak míček proletí celou vzdálenost v jamce. Dáte tak gól a získáte za něj body.

 Existují různé překážky, jako v každé hře golfu, které vás dostanou do problémů. Je zde voda, hrboly, stromy a bloky, které mohou poslat váš golfový míček špatným směrem. Pokud se váš míč dostane mimo hrací plochu, vrátí se na své původní místo. V opačném případě zůstane na místě, kde končí a odtud jej musíte položit. Užijte si tuto golfovou hru!

POKYNY
Chcete-li hrát tuto golfovou hru, zamiřte a vystřelte prstem nebo myší. Čím více budete ustupovat, tím silnější bude rána. Pozorně sledujte, abyste se dostali k díře, aniž byste přišli o kousek nebo minuli všechno dohromady. Hra se značí jako normální golf, což znamená, že čím nižší skóre, tím lépe. Použijte co nejméně pohybů, abyste dosáhli všech otvorů v jedné úrovni.
Úspěch!

Maya Golf 2 byl přidán v Golf Hry.