Akční Hry Counter Strike Hry US Army Commando Battleground Survival Mission

Pro ohnivé legendy a střelce z her se zbraněmi je to zbrusu nový přírůstek v google play bezplatných armádních hrách jako americké armádní komando války zdarma střílečky budou hrát střílečku ve světových válečných hrách na bojišti neznámého ostrova, kde byl povolán k americké armádě komando o přežití v intenzivních střeleckých hrách, ve kterých bude komando americké armády doprovázet střeleckou četu americké armády v původních válečných střeleckých bitevních odstřelovačských misích, aby se stal posledním neznámým armádním hráčem stojícím ve světové válce na bojišti o přežití v armádních válečných střílečkách.

Legendy Bitva o neznámé přežití pro WW komando americké armády ve střeleckém bojišti začíná ve chvíli, kdy komando americké armády přistane na ostrově, aby zde střílelo proti soupeřícím armádním hráčům ve hrách se zbraněmi. Světová válka Battle of US Army Commando Survival Battleground je nejlepší hra na přežití a střílečka, která umožňuje hráči seskočit na padáku na ostrov, kořist a uklízet zbraně, zásoby, krabice na zdraví a další válečné vybavení pro přežití pro konečné přežití ve světové válce Střelba americké armády na bojišti světa. válka.

V těchto armádních hrách pro bezplatné přežití komanda americké armády musí být hráč dokonalý ve hrách na střelbu, válečných střílečkách a musí mít dokonalý cíl, protože neznámá střelecká bitva 2020 má mnoho soupeřů z americké armády s těžkou válečnou technikou, aby vyhráli tuto poslední hru o přežití. Uložte své dědictví Porazte své nepřátele ve střelecké bitvě jako bojiště o přežití americké armády Commando a připravte se prozkoumat bojiště, kořist, přežít, střílet a dělat vše, co je potřeba k přežití v odstřelovačské střílečce na bojišti US Army Commando Survival Battleground. Hledejte a hledejte vybavení světové války, tajné dokumenty, umisťování bomb a tajnou misi spalování na neznámém ostrově. Bitva neznámé armádní čety v těchto fps střílečkách a hrách o přežití se s rostoucí úrovní zintenzivňuje.

Enjoy both TPS and FPS mode in one game-play US Army Commando Survival Battleground with most realistic action shooting experience. The survival battleground is big, look in maps to search for rivals in battleground arena. Be the real survival hero and make world war survival war prisoner escape from world war battleground. Fight for honor and valor as unknown survival hero of US army war shooting games with perfect ambush in offline game. Explore the open world in US Army Commando Survival Battleground and follow the rules to survive against lethal weapons and realistic ballistic. Fight till your last breath in this army game battle 2020. In this war shooting games, search for health aid and explore survival battleground war shooting games.

Užijte si světovou válku přežití na bojišti střelbu ve hře o přežití amerického armádního komanda s napínavou hrou. Bojujte se soupeři v intenzivní střelecké bitvě, abyste zachránili dědictví na bojišti o přežití a porazili neznámé střílející hráče ve střílečkách fps. Uklízejte a kořist zbraně a zbraně pro své přežití ve válce v bojišti přežití komanda americké armády, kde budou legendy bojovat ve hrách se zbraněmi 2020.

VLASTNOSTI US Army Commando Battleground Survival Mission 

  •  Vysoce kvalitní grafika a poutavé zvukové efekty!
  •  Náročná hratelnost pro Scavenge pro zbraně!
  •  Sbírejte zásoby, zbraně a válečné vybavení pro přežití!
  •  Bitva proti neznámé armádní četě v armádní válečné střílečce!
  •  Prozkoumejte rozlehlé bojiště jako legendární střílečka s armádním komandem!
  •  Vyzvěte se, abyste se stali posledním stojícím hráčem v nejlepších hrách Google Play!
     
US Army Commando Battleground Survival Mission byl přidán v Counter Strike Hry.