Vítejte v nové akční hře pro kluky - Vex 3. Vaší postavou bude chlapík jménem Vex. Tento odvážlivec je pro další porci adrenalinu připraven udělat cokoliv a vy se s ním vydáte na nebezpečnou cestu zvanou zkouška smrti. Vex čeká nebezpečný labyrint s trny, čepelemi a mnoha dalšími nebezpečími. Hlavním cílem hry je přežít a dostat se do cíle bez zranění a zároveň získat co nejvíce bodů.

Budete běhat, skákat, klouzat, lézt po stěnách a předvádět úžasné parkourové dovednosti. Na každé úrovni najdete mnoho pastí, překážek a překážek. Například se ve hře budete opakovaně vyhýbat kotoučovým pilám a plošinám s trny ostrými jako břitva. Pokud kolize s pastmi vedla ke smrti Vexa, můžete začít znovu z místa posledního uložení. Abyste se dostali do další úrovně, musí Vex skočit na velký barevný blok, který vás přenese dál. Abyste vyhráli, musíte prokázat rychlé reakce a obratné manévry v extrémních situacích.

Za splnění dalších úkolů získáváte bonusové body. Staňte se tělem Vexa a proveďte ho přes všechny překážky a potíže na každé úrovni.

Vex 3 byl přidán v Plošinové hry.
Controls
×