Vrtulníkové hry

Chtěli byste být pilotem? Vyzkoušejte naši řadu vrtulníkové hry, které vám umožní naučit se létat bez ohledu na počasí, podmínky, umístění.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Helicopter Rescue Flying Simulator 3D
Helicopter Rescue Flying Simulator 3DHelicopter Rescue Flying Simulator 3D
Hry Akční Hry Vrtulníkové hry

Vrtulníkové hry

Chtěli byste být pilotem? Vyzkoušejte naši řadu vrtulníkové hry, které vám umožní naučit se létat bez ohledu na počasí, podmínky, umístění. Nyní máte šanci stát se hrdiny záchranou vrtulníku a bezpečným přistáním. Pro vášnivé válečné chlapce také poskytujeme bezplatné bojové hry, ve kterých se učí bránit a útočit na nepřátelské vrtulníky. Naučte se pilotovat vrtulník pomocí klávesnice, táhnout cíle myší, rychle se pohybovat z nepřátelských cest a zjistit, jak se zbavit přepadů.

Vrtulníkové hry jsou zdarma a čekají na jejich hraní. Rozvíjejte své hráčské schopnosti a získejte šanci stát se zkušenými piloty, schopnými, profesionálními. S těmito hrami se musíte soustředit, vytvářet strategie a naučit se rychle se pohybovat. Máte příležitost pilotovat vojenské vrtulníky, včetně bojů s cílem rozbít nepřátele, naučit se přistávat s herními vrtulníky nebo dokonce vrtulník umýt. Adrenalinové pumpy a bavíte se s těmito vzrušujícími hrami, které byly pečlivě vybrány, aby pobavily vás, vášnivé hráče.