Karate hry

Máte rádi bojová umění a pohyb postavy v akčních filmech? Karate hry jsou nyní k dispozici zdarma, připravené k testování vámi, vášnivými hráči, kteří se chtějí naučit víc než ostatní.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Z Stick Duel Fighting
Z Stick Duel FightingZ Stick Duel Fighting

Karate hry

Máte rádi bojová umění a pohyb postavy v akčních filmech? Karate hry jsou nyní k dispozici zdarma, připravené k testování vámi, vášnivými hráči, kteří se chtějí naučit víc než ostatní. Nyní máte šanci vyzkoušet své dovednosti v karate pomocí myši a kláves, abyste se rychle dostali od nepřítele. Hrajte s postavami jako King Pencak Silat, Mario, Muay Thai, Dragon Fist nebo dokonce s karate spiderem a opicí.

Náš návrh karate je věnován těm, kteří chtějí trénovat. Pomocí kláves se šipkami zjistíte, kdy jít, přeskočit, zaútočit nebo otočit, abyste se mohli efektivně bránit a útočit ve správný čas. Musíte přežít nepřátelský útok, sbírat body tím, že uděláte co nejvíce tahů, abyste soutěž vyhráli. Dávejte si pozor na naše hry zahrnující více útočníků, kteří používají zbraně, takže se pohybujte rychle a neztrácejte čas čekáním na útok. Přijměte výzvu naučit se bojovat a rozvíjet své dovednosti zkušených hráčů.