Kizi Hry

Tato kolekce her Kizi vám nabízí možnost vyzkoušet si své dovednosti vášnivých hráčů a pomáhat kresleným postavičkám překonávat překážky, stanovovat strategie, odpovídat na otázky, řešit záhady, soutěžit o vítězství šampionů.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Dynamons 2
Dynamons 2Dynamons 2
Friday Night Funkin Vs. Kris
Friday Night Funkin Vs. KrisFriday Night Funkin Vs. Kris

Kizi Hry

Tato kolekce her Kizi vám nabízí možnost vyzkoušet si své dovednosti vášnivých hráčů a pomáhat kresleným postavičkám překonávat překážky, stanovovat strategie, odpovídat na otázky, řešit záhady, soutěžit o vítězství šampionů. Nyní máte příležitost pobavit se s fetity Power Puff, jednorožci a mnoha dalšími. Můžete si vybrat barvu, testy obecné kultury nebo účesy pro děti. Svými schopnostmi se také můžete pochlubit v našich hrách, díky nimž se staráte o lišku, řešíte hádanky, testujete matematiku, zvládáte kočičí armádu, staráte se o miminka nebo bojujete se sekerami a kopyty.

Máte příležitost vybrat si hry Kizi, které máte k dispozici, abyste pobavili a naučili se nové věci. Vyzvěte své přátele, aby se k vám přidali v tomto kouzelném dobrodružství. Můžete se účastnit automobilových závodů, kempovat s dítětem Hazel nebo se dokonce účastnit tréninku se Supermanem v Lize spravedlnosti. Naše hry zdarma se snadno používají. Přečtěte si pokyny od začátku, klikněte na herní klávesy nebo klikněte myší a začněte dobrodružství.