Lázeňské Hry

Každá dívka potřebuje kosmetické ošetření a péči o tělo, líčení nebo relaxaci, proto vám doporučujeme vyzkoušet „lázeňské hry“, které mají uspokojit jakoukoli touhu vás ozdobit.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
ASMR Beauty Treatment
ASMR Beauty TreatmentASMR Beauty Treatment
Kristoff Icy Beard Makeover
Kristoff Icy Beard MakeoverKristoff Icy Beard Makeover
Kitty Mom: Real Makeup
Kitty Mom: Real MakeupKitty Mom: Real Makeup
Hry Dívčí hry Lázeňské Hry

Lázeňské Hry

Každá dívka potřebuje kosmetické ošetření a péči o tělo, líčení nebo relaxaci, proto vám doporučujeme vyzkoušet „lázeňské hry“, které mají uspokojit jakoukoli touhu vás ozdobit. Nyní můžete své oblíbené kreslené postavičky doprovázet v magickém dobrodružství světem krásy, ve kterém se naučíte, jaké jsou správné kroky k péči o vaše tělo, jak relaxovat a užívat si života, jak aplikovat ošetření krásy nebo udělat správné makeup.

Tyto „lázeňské hry“ představují fantazii každé dívky, která chce napodobit svou matku. Sara otevřela SPA Beauty Salon, kde přijímá klienty pro různé speciální relaxační a kosmetické procedury. Objevte, jak je to v soláriu nebo sauně, jaké ošetření obličeje se vztahují na klienty, jak ošetřovat pupínky, co dělá kosmetičku, která ošetření jsou vhodná pro vaše vlasy, jak udělat úspěšný účes. Naše doporučení jsou velmi užitečná pro všechny milující dívky krásy, které pochopily, že vnější faktory mají v pokožce důležitou roli a chtějí se naučit pečovat. Shromážděte své přátele a relaxujte společně v kosmetickém salonu, bavte se a užívejte si každý společně strávený okamžik.