Lego Ninjago Hry

Ben 10 HryBen 10
Lego hryLego
Lego City hryLego City
Transformers HryTransformers
Power Rangers HryPower Rangers
Iron Man HryIron Man
Bojové hryBojové
Ninja hryNinja
Akční hryAkční
Bojové HryBojové
Squid Game: Hra na oliheňSquid : Hra na oliheň
Hry Roblox Roblox

Lego Ninjago Hry

Nyní můžete vstoupit do kouzelného světa Ninjago prostřednictvím jedné z mnoha her s online Lego Ninjago. Najděte svého ninju uvnitř s vašimi hrami LEGO NINJAGO! Vyberte si postavu ninja, kterou chcete bránit před zlým lordem Garmadonem. Můžete být mistrem v umění spinjutsu, abyste zničili nepřítele v bitvě, abyste se vyšplhali a upgradovali. Zlý Djinn Nadakhan ohrožuje ostrov Ninjago. V Ninjago Skybound mu musíte zabránit v překročení ostrova Ninjago! V této 3D hře Ninjago hrajete Jay odvážně a musíte uvolnit Cole, Wu, Nya, Lloyd, Zane a Kai. Stačí si vybrat některou z bezplatných online her Ninjago a bavit se!

Kouzelný svět ninja na vás čeká prostřednictvím jedné z mnoha ručně vybraných her Ninjago, které si můžete zahrát online zdarma,
můžete létat, řešit skládačky, můžete začít v dobrodružstvích plných akce nebo si můžete zahrát relaxační hry se svými oblíbenými ninja hrdiny. Film Lego Ninjago byl v kinech působivý a my jsme si tyto úžasné postavy zamilovali! Nyní můžete převzít kontrolu nad malým Lego Ninjago a vést je k obloze pomocí katapultů, abyste zjistili, jak daleko je můžete donutit cestovat oblohou. Sbírejte žetony Ninjago a získejte také další bonusy nebo vyzkoušejte Ninjago se Spinjitzu Slash.