Lego Ninjago Hry

Nyní můžete vstoupit do kouzelného světa Ninjago prostřednictvím jedné z mnoha her s online Lego Ninjago. Najděte svého ninju uvnitř s vašimi hrami LEGO NINJAGO! Vyberte si postavu ninja, kterou chcete bránit před zlým lordem Garmadonem. Můžete být mistrem v umění spinjutsu, abyste zničili nepřítele v bitvě, abyste se vyšplhali a upgradovali. Zlý Djinn Nadakhan ohrožuje ostrov Ninjago. V Ninjago Skybound mu musíte zabránit v překročení ostrova Ninjago! V této 3D hře Ninjago hrajete Jay odvážně a musíte uvolnit Cole, Wu, Nya, Lloyd, Zane a Kai. Stačí si vybrat některou z bezplatných online her Ninjago a bavit se!

Kouzelný svět ninja na vás čeká prostřednictvím jedné z mnoha ručně vybraných her Ninjago, které si můžete zahrát online zdarma,
můžete létat, řešit skládačky, můžete začít v dobrodružstvích plných akce nebo si můžete zahrát relaxační hry se svými oblíbenými ninja hrdiny. Film Lego Ninjago byl v kinech působivý a my jsme si tyto úžasné postavy zamilovali! Nyní můžete převzít kontrolu nad malým Lego Ninjago a vést je k obloze pomocí katapultů, abyste zjistili, jak daleko je můžete donutit cestovat oblohou. Sbírejte žetony Ninjago a získejte také další bonusy nebo vyzkoušejte Ninjago se Spinjitzu Slash.