Hry Dívčí hry Hry LOL Surprise

Hry LOL Surprise

Vaše oblíbené panenky LOL Surprise: Queen Bee, Fancy, Glitter Queen, OMG VRQT, Miss Independence a jejich nejlepší přátelé, jako je panenka Unicorn, jsou nyní v nové kategorii her věnované LOL Surprise. Panenky LOL Surprise se chtějí ujistit, že budou vypadat skvěle ve svých úžasných oblecích, chcete, aby vám pomohly se připravit?

Připojte se ke svým oblíbeným panenkám a začněte tyto hry s LOL Surprise. Staňte se jejich módním poradcem a pomozte dívkám vybrat to nejkrásnější oblečení. Malé panenky LOL Surprise jsou připraveny být s vámi, takže jejich oblíbené oblečení, účesy, make-up a spousta doplňků jsou nyní zde v těchto úžasných oblékacích hrách pro dívky.

Nebojte se použít příliš mnoho třpytek při péči o jejich make-up nebo outfit ... tyto dívky mají rády, když je vše lesklé, glam a plné třpytek, takže se ujistěte, že smícháte své oblíbené třpytivé barvy s různými odstíny rtěnky, tvářenka a krásná řasenka. Pak změňte jejich obvyklé účesy, vyberte si nové a barevné oblečení a pak klidně vyzkoušejte své stylistické dovednosti a vytvořte pro každou roztomilou panenku výjimečný vzhled.

  • Co znamená překvapení LOL?

Za prvé, L.O.L pochází od Lil Outrageous Littles a je to kolekce mini panenek plná překvapení.

Jeho samotné jméno vás vybízí k „laugh out loud“ z jeho zkratky v angličtině (LOL = smát se nahlas), a toto je první výklad, který můžeme tomuto jménu dát. Hračky neuvěřitelné a mega oblíbené značky LOL Surprise jsou synonymem pro zábavu s velkým potěšením.
Patří mezi nejkreativnější, nejinteraktivnější a nejzábavnější panenky, které se v poslední době objevily.

  • Jaké jsou postavy LOL Surprise?

Nejznámějšími postavami v Lol Surprise jsou Queen Bee, Fancy, OMG VRQT, Miss Independence OMG, Glitter Queen, OMG Royal APE family a Cosmic Sign z kolekce LoL Champions Zodiac Signs.

Ale mezitím se objevila sbírka LOL kluků!
Objevte bratra nejoblíbenějších panenek LOL Surprise v sérii 4! Každá mužská postava má svého korespondenta v již známých ženských postavách LOL Surprise. Styl kluků je podobný jako u sester LOL, ale trochu jiný, s jedinečnými, mužskými rysy.

  • Jaké druhy her s LOL Surprise Dolls můžeme hrát?

Většina her LOL Surprise Dolls je pro dívky. Doufáme, že se v budoucnu objeví stále více online her s těmito rozkošnými panenkami.