Lyžařské hry

Pokud máte rádi zimu, rádi lyžujete nebo se chcete naučit lyžovat, máte nyní možnost otestovat naši bezplatnou kolekci lyžařských hry.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Ski Master 3D
Ski Master 3DSki Master 3D
Hry Sportovní Hry Lyžařské hry

Lyžařské hry

Pokud máte rádi zimu, rádi lyžujete nebo se chcete naučit lyžovat, máte nyní možnost otestovat naši bezplatnou kolekci lyžařských hry. Ať už jste dívka nebo chlapec, bez ohledu na věk, máte šanci objevit krásu virtuálního hraní, snadno použitelného pomocí myši nebo kláves. Je jednoduché. Musíte si jen přečíst pokyny na začátku hry a dávat pozor, jak pohybujete prsty a přeskakujete nárazy nebo klouzáte mezi překážkami.

Pokud chcete otestovat něco úžasného, ​​vyzkoušejte naši kolekci lyžařských her a objevte spolu s našimi postavami, co to znamená řídit lyžařské středisko jako zkušeného obchodníka, objevte, co znamená Olympic Ski Rush, nebo můžete absolvovat lyžařské lekce s princezním dítětem. Spolu s kreslenými postavičkami se můžete pobavit a naučit se nové věci. Doprovázejí vás tímto úžasným dobrodružstvím a vy máte šanci předvést své skryté vlastnosti tím, že s námi objevíte zimní sporty. Pokud se chcete stát módním návrhářem, máte nyní šanci objevit vzrušující hru s Yasmine.