Oblékání zvířat Hry

Vždy jste chtěli pečovat o domácího mazlíčka? ale vaši rodiče nikdy nechtěli jednoho z vás koupit, protože si myslí, že nemáte čas se o ně starat? Pak byste měli dokázat, že máte to, co potřebujete, abyste se o zvíře mohli starat, a to při hraní těchto bezplatných her o zvířata a mazlíčků.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Little Panda Pet Salon
Little Panda Pet SalonLittle Panda Pet Salon
Cute Monster Spa Salon
Cute Monster Spa SalonCute Monster Spa Salon
Miss Hollywood Vacation
Miss Hollywood VacationMiss Hollywood Vacation
Hry Dívčí hry Oblékání zvířat Hry

Oblékání zvířat Hry

Vždy jste chtěli pečovat o domácího mazlíčka? ale vaši rodiče nikdy nechtěli jednoho z vás koupit, protože si myslí, že nemáte čas se o ně starat? Pak byste měli dokázat, že máte to, co potřebujete, abyste se o zvíře mohli starat, a to při hraní těchto bezplatných her o zvířata a mazlíčků. Vyberte si svého oblíbeného mazlíčka ze široké škály psů, koček, poníků, draků, křečků a dalších a začněte se o ně co nejvíce starat. Začněte horkou perličkovou koupelí, nakrmte si, hrajte si s nimi a poté je pěkně oblečte. Ujistěte se, že jste malé zvíře vybrali moudře ... někteří mazlíčci musí mít čistý životní prostor, což pro vás znamená více úkolů!

Výběr oblékacích her je věnován všem milovníkům domácích i divokých zvířat. Hry, které vám umožňují přizpůsobit kočkovité šelmy, špičáky, koně a fantastická stvoření, jako jsou draci a My Little Pony. Snad jsou pony šaty nejvíce vyhledávané dětmi. Než tato roztomilá zvířata obléknete do krásných kostýmů vytvořených částečně pro zvířecí fekálie, musíte jim udělat koupel s teplými a vonícími bublinami. Začněte s péčí o mazlíčky jemným mýdlem nebo speciálním šamponem pro zvířata a horkou vodou. Vysušte je, vyčesejte a jděte na obvaz. Nyní, když je nové zvíře čisté, můžete ho obléknout. Nezapomeňte použít příslušenství a získat nejšťastnější zvíře. s barevným límcem a mašlí ve vlasech. Rozkošný! Ale domácí mazlíček je také velká zodpovědnost, takže mu občas nezapomeňte dát jídlo a vodu a nějaké ošetření. Vaše zvíře také potřebuje aktivity, tak si s ním hrajte. Vyjměte je do parku a ujistěte se, že máte s sebou dostatek hraček. Bavit se? Udělejte si neuvěřitelný čas na jeden den hrát se svým zvířetem!