Pacman Hry

Tyto hry Pacman vám dávají příležitost objevit arkádové videohry, které upoutají vaši pozornost a vyzývají vás k otestování vašich hráčských schopností.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Among Dots
Among DotsAmong Dots

Pacman Hry

Tyto hry Pacman vám dávají příležitost objevit arkádové videohry, které upoutají vaši pozornost a vyzývají vás k otestování vašich hráčských schopností. Dívky a chlapci si budou moci vybrat hry podle preferencí a věku, sdílet je se zajíčky, kteří chtějí sníst tolik mrkve nebo zvířat, kolik chtějí uniknout z labyrintu. Musíte sbírat led na ledovém ostrově nebo procházet naše labyrinty a sbírat body. Pokud máte rádi výzvy, máte nyní šanci zjistit, kdo vyhrál soutěže Clovn a Buegerman a další.

Naše skvělá sbírka her Pacman je vynikající pro rozvoj obratnosti hráčů. Hry nejsou složité. Pečlivě si přečtěte pokyny na začátku hry nebo během hry, kliknutím myší přejdete vpřed nebo skočíte, stisknutím kláves se navigujete a vstoupíte do nádherného, ​​barevného a dobře vypadajícího dobrodružství. Vydejte se na nebezpečnou večeři nebo si poslechněte kytaristu Ninju, objevte bludiště, kde potřebujete zmražet co nejvíce, nebo pomozte svým štěňátkům ze zahrady. Naše hry jsou zdarma a čekáme, až je vyzkoušíte.