Polly Pocket hry

Pokud máte rádi světově proslulé panenky, určitě se vám bude líbit naše doporučení her Polly Pocket, které vám nabízí příležitost pobavit se s vaší oblíbenou panenkou objevováním správných outfitů, abyste se mohli stát rockovou hvězdou, jít na pláž nebo pomoci Polly je nejlepší zdravotní sestrou možný.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Hry Dívčí hry Polly Pocket hry

Polly Pocket hry

Pokud máte rádi světově proslulé panenky, určitě se vám bude líbit naše doporučení her Polly Pocket, které vám nabízí příležitost pobavit se s vaší oblíbenou panenkou objevováním správných outfitů, abyste se mohli stát rockovou hvězdou, jít na pláž nebo pomoci Polly je nejlepší zdravotní sestrou možný. Nyní máte šanci předvést své znalosti výběrem zpravodajských her a hledáním skrytých písmen a číslic, zdobením pokoje Polly, nakupováním a objevováním módních trendů.

Pokud máte rádi hry Polly Pocket a chcete si procvičit, jak vedle své oblíbené panenky připravit zmrzlinu, hamburgery a rychlé občerstvení, vyberte si naše návrhy her zdarma. Věnujte pozornost prezentaci, zkopírujte každou přísadu krok za krokem, abyste mohli vydělávat peníze od spokojených zákazníků. Kliknutím na myš získáte své první dolary. Pokud máte rádi tento sport, Polly vás vyzve, abyste šli s kolečkem nebo na kole, surfovali nebo plavali se sirénou Polly. Připojte se k kouzelnému dobrodružství po boku slavné panenky a bavte se v online prostředí.