Hry Rainbow Friends

Jste připraveni na nějaké zábavné a ohromující dobrodružství? Pak vítejte v sekci hry Rainbow Friends! Zde se setkáte se zákeřným týmem padouchů, který se skládá z Modrých, Červených, Oranžových, Fialových a Zelených příšer.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Gun Fest
Gun FestGun Fest
Hry Akční Hry Hry Rainbow Friends

Hry Rainbow Friends

Jste připraveni na nějaké zábavné a ohromující dobrodružství? Pak vítejte v sekci hry Rainbow Friends! Zde se setkáte se zákeřným týmem padouchů, který se skládá z Modrých, Červených, Oranžových, Fialových a Zelených příšer. Tito šílenci rádi děsí děti a loví malé tyrany. Ale i když se trochu bojíte, pamatujte, že Rainbow Friends je vždy zábava!

Zde v kategorii hry Rainbow Friends najdete vzrušující hry různých žánrů: dobrodružné hry, hudební bitvy, hádanky, strašidelné hry a mnoho dalšího. Pro fanoušky hororových filmů máme v zásobě pár mrazivých hororů, které nenechají nikoho lhostejným. Pokud jste spíše na logické hry, pak si nenechte ujít kolekce hlavolamů nebo záludných hlavolamů s našimi monstry. Světlé obrázky a neobvyklé úkoly udělají své a vy ztratíte pojem o čase. Nezapomeňte na hudební souboje! Ukazuje se, že každý z antagonistů má dobrý hlas a můžete s nimi soutěžit na FNF stage. Bude to úžasné!