Skryté objekty hry

Hrajete rádi na detektiva? Vyzkoušejte hry se skrytými objekty a zjistěte, zda jste tak dobrý detektiv, jak jste si mysleli.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Ellie Easter Adventure
Ellie Easter AdventureEllie Easter Adventure
Dark Queen Closet
Dark Queen ClosetDark Queen Closet
Hry Logické hry Skryté objekty hry

Skryté objekty hry

Hrajete rádi na detektiva? Vyzkoušejte hry se skrytými objekty a zjistěte, zda jste tak dobrý detektiv, jak jste si mysleli. Hledejte skryté srdce nebo ukládající předměty, objevujte skryté objekty na farmě nebo známé trolly. Nyní máte šanci hledat předměty, písmena, hvězdy, číslice, zvířata nebo si zahrát skrytou tvář se svou oblíbenou postavou. Pomocí klávesnice, stiskněte myš a začněte v dobrodružství poznávat jen ty nejlepší, jen ty vybrané!

Hry se skrytými objekty jsou věnovány dívkám i chlapcům, malým i velkým, kteří se chtějí bavit a trénovat svou detektivní mysl. Tyto hry jsou ve skutečnosti testy pozornosti, obratnosti a vaší schopnosti soustředit se. Překonejte tyto testy a máte všechny šance na světě rozvíjet svou inteligenci, užívat si vzrušující hry a relaxovat po boku svých milovaných postav ze slavných karikatur. Pomozte svým virtuálním přátelům objevit skrytá místa nebo dokonce skryté klíče, sbírat body a posunout se na novou úroveň hry. Přinášíme zábavu do vašeho domova. Musíte jen relaxovat a bavit se!