Slovních hry

Vyberte si naše doporučení týkající se slovních hry a máte příležitost nejen naučit se nová slova, ale také se naučit rychle reagovat.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Halloween Pop and Spell
Halloween Pop and SpellHalloween Pop and Spell
Hry Logické hry Slovních hry

Slovních hry

Vyberte si naše doporučení týkající se slovních hry a máte příležitost nejen naučit se nová slova, ale také se naučit rychle reagovat. Místo střelby se účastněte střelby a psaní písmen na obrazovce! Vyberte si křížovku, scrabble nebo kocovinu a otestujte svou koncentraci a znalost zavazadel. Věnujte pozornost každému písmenu, vytvářejte slova a vydělávejte úroveň po úrovni, etapu po etapě. Naučte se rychle psát, hledejte slova na kostce písmen, hledejte skrytá písmena. Nyní máte šanci stát se nejlepším z nejlepších!

Náš výběr slovních hry je vám k dispozici bez ohledu na váš věk, pokud jste dívka nebo chlapec, pokud chcete rozvíjet své hráčské dovednosti, inteligenci a obecnou kulturu. Nyní se můžete naučit mnoho slov v angličtině, která vám později pomohou v konverzaci, protože to je klíč, znát co nejvíce slov, která vám pomohou vytvářet věty a fráze. Naše vzdělávací hry vám mají pomoci získat větší jistotu ve své vlastní znalosti!