Taneční hry

Nyní máte příležitost objevit kolekci tanečních hry, které vás uvedou do pohybu, nenechte se nudit a okamžitě vyděláváte peníze! Můžete si vybrat taneční kurz, který vás naučí, jak se pohybovat pohybem z kláves vašeho počítače.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
FNF The Amazing Digital Funk
FNF The Amazing Digital FunkFNF The Amazing Digital Funk
FNF vs Wisebug
FNF vs WisebugFNF vs Wisebug
Friday Night Funkin: Summer Vacation
Friday Night Funkin: Summer VacationFriday Night Funkin: Summer Vacation
Hry Dívčí hry Taneční hry

Taneční hry

Nyní máte příležitost objevit kolekci tanečních hry, které vás uvedou do pohybu, nenechte se nudit a okamžitě vyděláváte peníze! Můžete si vybrat taneční kurz, který vás naučí, jak se pohybovat pohybem z kláves vašeho počítače. Pozor! Pokud se pohybujete rychle, získáváte body. Pokud nejste opatrní a chybí vám pohyby, riskujete to hned od začátku a váš osobní trenér není příliš roztomilý! Vyberte si kurz zumby a bavte se se svými přítelkyněmi nebo pomozte svým oblíbeným princeznám na soutěži o míč.

Sbírka tanečních her přináší do vašeho domova zábavu. Pomocí kláves nebo myši se s našimi postavami můžete naučit nové pohyby, bavit se a smát se na srdci. Pokud chcete vědět, jaké to je být roztleskávačkou, máte nyní možnost, aby vám naše hry byly k dispozici. Můžete se také pobavit se zvířaty, která tančí podle vámi zvolených pohybů. Přečtěte si pokyny a spusťte hudbu. Začněte zábavu!