Taxi hry

Vypadá to, že jezdíte po městě napínavě? Nyní máte příležitost zúčastnit se vzrušujících hry v taxíku a přivést zákazníky do cíle, abyste získali virtuální peníze, zaparkovali auto v přeplněném a přeplněném městě, vyzkoušeli několik variant taxi od klasických až po moderní a rychlá auta.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
LA Taxi Simulator
LA Taxi SimulatorLA Taxi Simulator

Taxi hry

Vypadá to, že jezdíte po městě napínavě? Nyní máte příležitost zúčastnit se vzrušujících hry v taxíku a přivést zákazníky do cíle, abyste získali virtuální peníze, zaparkovali auto v přeplněném a přeplněném městě, vyzkoušeli několik variant taxi od klasických až po moderní a rychlá auta. Máte také šanci zjistit, jaké kroky jsou nutné k získání řidičského průkazu taxikáře, jak preventivně řídit, přejít z bodu A do bodu Z bez incidentů a nepřekročit povolený rychlostní limit. Sofati skrz mraky přes New York nebo Bombay, plňte úkoly požadované postavami ve hře a shromažďujte skóre potřebné k otevření nové fáze.

V tomto návykovém virtuálním prostředí je k dispozici mnoho Taxi hry, jejichž cílem je zlepšit vaši schopnost reagovat, přizpůsobit se změnám a zkušeného hráče. Vyzvěte své přátele a zahrajte si společně takové vzrušující hry, které vyžadují obratnost a ambice. Máte šanci být profesionálním hráčem a vstoupit do ligy mistrů tím, že se naučíte řídit auto s mafiemi nebo opicemi.