Simpsons Hry

Naše rozsáhlá sbírka her Simpsonových vám nabízí možnost bezplatně vyzkoušet jakoukoli hru, kterou máte rádi, a distribuovat vás po boku americké rodiny slavných karikatur po celém světě.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané

Simpsons Hry

Naše rozsáhlá sbírka her Simpsonových vám nabízí možnost bezplatně vyzkoušet jakoukoli hru, kterou máte rádi, a distribuovat vás po boku americké rodiny slavných karikatur po celém světě. Ať už chcete Bartovi pomoci s výběrem správného kola nebo se obléknout, Homer řídit, barevné obrázky s rodinou Simpsonových, nyní máte příležitost se pobavit a pozvat své přátele, aby se k vám připojili v tomto úžasném dobrodružství. Naše bezplatné hry jsou pro všechny věkové kategorie, od vybarvování obrázků až po střílení nebo dokonce hraní karet jako Solitaire.

Naše hry Simpsonovi vám nabízejí možnost střílet se děvkou, závodit, řídit, jezdit na kole nebo na kole, naučit se bránit s Bartem, pomoci Líze vybrat správný outfit, vyřešit hádanky nebo se zúčastnit hledání pokladu. To lze snadno provést před počítačem. Klikněte myší nebo stiskněte klávesy podle pokynů ve hře a vydejte se na velké dobrodružství s rodinou Simpsonových.