Zmrzlina hry

Chcete si vychutnat své oblíbené příchutě zmrzliny? Chcete vědět, jak si ho připravit sami? Ice Cream Games je tou správnou volbou! Objevte nové recepty a obsloužíte zákazníky, kteří chtějí vyzkoušet několik dezertů založených na tomto chutném dezertu.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Papa Louie 3
Papa Louie 3Papa Louie 3

Zmrzlina hry

Chcete si vychutnat své oblíbené příchutě zmrzliny? Chcete vědět, jak si ho připravit sami? Ice Cream Games je tou správnou volbou! Objevte nové recepty a obsloužíte zákazníky, kteří chtějí vyzkoušet několik dezertů založených na tomto chutném dezertu. Můžete si zahrát na kuchaře nebo jednoduše předvést své dovednosti.

Zmrzlina hry je kategorie, která má děti velmi ráda. Každý chce vyzkoušet sortiment, který prodáváte, takže máte příležitost vydělat malý zisk z velké vášně, ať už prodáváte v obchodě, stánku nebo v kočárku. Nabízíme také vzdělávací hru, kde musíte sbírat ovoce potřebné k přípravě lahodného receptu nebo projít bludištěm sbírat všechny zmrzliny na stezce. Tato doporučení jsou nabízena zdarma a jsou věnována všem dětem, které se chtějí dozvědět zajímavé věci od produkce po organizaci a řízení úspěšného podnikání.