Hry Aurora

V těchto hrách Aurora se setkáte s třetí princeznou Disney, jednou z nejkrásnějších a nejjemnějších princezen dosud vytvořených.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Perfect Prom Night Look
Perfect Prom Night LookPerfect Prom Night Look
Bffs Going Out Collection
Bffs Going Out CollectionBffs Going Out Collection
Supermarket Manager Dress-Up
Supermarket Manager Dress-UpSupermarket Manager Dress-Up

Hry Aurora

V těchto hrách Aurora se setkáte s třetí princeznou Disney, jednou z nejkrásnějších a nejjemnějších princezen dosud vytvořených. Budete milovat výběr šatů pro princezny pro Auroru, potahování vlasů nebo líčení. Ale můžete také najít hry s princeznou Aurorou a princem Philipem, ve kterých jsou zamilovaní a ona se stane vyvolenou nevěstou. Tyto hry jsou věnovány všem zamilovaným dívkám s romantickými příběhy, které končí dobře, když je řeka poražena.

Můžete si vybrat jakoukoli kategorii her Aurora, ale také objevit další princezny, které jsou s ní. V jedné z těchto her je třeba Auroru, Šípkovou Růženku, probudit ze spánku, víme, že to dokáže jen polibek prince Filipa, takže mu budete muset pomoci. Pokud rádi tvoříte, máte možnost zdokonalit svoji techniku, abyste se naučili nové věci a pobavili se se Šípkovou Růženkou a jejími přáteli. Čekáme, až objevíte kouzelný svět své oblíbené princezny a řeknete o něm svým přátelům.