Princezna Jasmine Hry

Princezna Jasmine je šestou Disney princeznou a je známá z animovaného Aladina a v této sekci si zahrajete spoustu her s princeznou Jasmine.

Princess Prom Fashion Design
Princess Prom Fashion DesignPrincess Prom Fashion Design
Floral Outfit For The Princess
Floral Outfit For The PrincessFloral Outfit For The Princess

Princezna Jasmine Hry

Princezna Jasmine je šestou Disney princeznou a je známá z animovaného Aladina a v této sekci si zahrajete spoustu her s princeznou Jasmine. Vyberte si svou oblíbenou hru a začněte v dobrodružstvích plných magie, létejte s létajícím kobercem vedle Aladdina. Jasmín na oblékání, líčení, úprava vlasů, make-up manikúra. Máte šanci být módní návrhářkou a obléknout Jasmine do těch nejkrásnějších princeznovských šatů, plesových šatů, večírku nebo se projít po boku dalších Disney princezen. Budete hrát roli umělce a stihnete to, ale také roli kadeřníka, kde budete oblékat krásné černé vlasy. Budete ji doprovázet na nákupy, manikúru nebo kosmetické salony, takže se Jasmine promění z arabské princezny v moderní dívku.

Jasmínová panenka je hlavní postavou animovaného filmu Disney Aladdin a má pro vás spoustu překvapení v této kategorii her s princeznou Jasmine. Jasmine nosí modré buvolí kalhoty a přizpůsobený top s třpytivými šperky. V mnoha těchto hrách je princezna po boku Aladina a po boku dalších Disney princezen. Vydává se na dobrodružství s Jasmine a Aladdinem, ale také na hry, kde je Jasmine dítě nebo je těhotná. Vyberte si svou oblíbenou hru a vydejte se po boku princezny Jasmine ve světě arabské pouště, setkejte se s filmovými postavami, jejím otcem, sultánem Agrabahem a jejím tygrem Rajahem.