Deskové Hry

Hry pro Dva pro Dva
Malování hryMalování
Kulečník HryKulečník
Arkádové hryArkádové
Puzzle HryPuzzle
Slovních hrySlovních
paměťové hrypaměťové
Omalovánky HryOmalovánky
Karetní hry Karetní
Šachové hryŠachové
Postřehové HryPostřehové
Logické hryLogické
Bejeweled HryBejeweled
Hry Deskové Hry

Deskové Hry

Pokud máte rádi relaxační deskové hry, zůstanou vám k dispozici zdarma. Dame Hrajete s počítačem. Chytré přesouvejte jednotlivé dílky a vyhrávejte. Dame je hra pro dva hráče, kde je jeden hráč přiřazen k bílé a druhý k červené. Cílem je zachytit kousky ostatních hráčů.
Máme působivou sbírku her Mahjong věnovaných amatérům Mahjong. Hry Připojte logiku, která spojila ovoce, zeleninu nebo květiny, než vyprší čas! Cílové hry se spojují jako každá hra MahJong s odstraněním všech kamenů nebo jejich počtu, jejich eliminací ve dvojicích se stejným modelem nakresleným na nich a nepokrytým jinými kameny.

K dispozici jsou deskové hry, takže se můžete naučit hrát, vytvářet strategické hry a bavit se. Backgammon můžete hrát proti počítači nebo proti kamarádovi, můžete si vybrat hry s klávesami nebo myší nebo online hry. Nyní máte obrovskou sbírku her navržených tak, aby bavily, učily vás nové věci a ukazovaly vám vzrušující hry online. Můžete se naučit šachy, mahjong (klasický, ovocný, květinový, čínské znaky, matematické kostky, keltský atd.), Hry pozornosti a prozíravosti, které by měly najít a sloučit obrázky shodný poker, solitaire, dámu, vrhcáby. Máte na výběr!