Upgradujte svou planetu, vytvářejte nové planety a dokonce automaticky posílejte lodě. Dobýt vesmír! Stačí kliknout a hrát.
Cílem hry je dobýt co nejvíce planet, než vyprší čas.

  • Pošlete lodě na jiné planety, abyste je vlastnili Odeslání lodí Čas vlastnit více planet? Chcete-li dobýt nové planety, musíte poslat lodě a zabít jednotky na cílové planetě. Jakmile to uděláte, budete vlastnit novou planetu.
  •  
  • Chcete-li poslat loď, vyberte svou planetu a poté klikněte na cílovou planetu. Loď bude připravena a odeslána co nejdříve. Toky lodí Už vás nebaví ručně posílat lodě jednu po druhé? Nyní můžete vytvořit proud mship a ten bude automaticky odesílat lodě. Novou loď pošle pouze v případě, že cílová planeta není plná a původní planeta má alespoň ~50 % jednotek.
  • Chcete-li vytvořit lodní proud, klikněte na ikonu označenou „Stream“, vyberte původní planetu a poté klikněte na cílovou planetu. Chcete-li odstranit proud lodi, stačí stisknout na plošině se šipkami. Vytvářejte planety Je čas rozšířit vaši kolonii ... nebo jste jen uvízli? Žádný problém, ušetřete nějaké peníze a vytvořte novou planetu.
  • Chcete-li vytvořit novou planetu, klikněte na ikonu označenou "Planet" a klikněte na prázdné místo. Ujistěte se, že je kolem dostatek místa, pokud to nebude fungovat, zkuste to znovu na jiném místě, bude vám účtováno pouze při vytvoření planety
BitPlanets.com byl přidán v .IO Hry.