Street Fighter Hry

Naše rozsáhlá sbírka Street Fighter Hry, kterou máte k dispozici, abyste mohli ukázat jejich bojové schopnosti a obratnost a rychlost vám umožní objevit rozdíly v bitvách s nepřáteli.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Tekken 3
Tekken 3Tekken 3

Street Fighter Hry

Naše rozsáhlá sbírka Street Fighter Hry, kterou máte k dispozici, abyste mohli ukázat jejich bojové schopnosti a obratnost a rychlost vám umožní objevit rozdíly v bitvách s nepřáteli. Chlapci vášniví pro tyto hry mají příležitost objevit, jaké krvavé bitvy se sekerou a mečem bojují s duchy nebo příšerami, mimozemšťany nebo dokonce se slavným Chuckem Norrisem. Jackie Chan učí nadšence wrestlingových chlapců, jak zacházet s klávesami a myší, trénuje se, aby se stali šampióny, bojovali a bránili se před nepředvídanými útoky.

Naše kolekce Street Fighter Hry poskytuje vše, co je nejlepší ve hrách zdarma, a dává vám příležitost zahrát si s jejich oblíbenými postavami a hrdiny Super Ninja, legendárními vojáky Yanloong Peon, Duck rusher fighters Saga nebo Xantsu hrdina. Pomocí kláves a myši se můžete podle pokynů na začátku a v průběhu hry stát šampióny a předvést svůj talent před svými přáteli. Můžete si občas vyzkoušet bití v bitvách prstenů mezi králi nebo dokonce boj mezi dívkami bojujícími s meči nebo pěstmi.