Chaos a ohlušující exploze jsou zpět v šesté hře velmi populární herní série, Bomb It 6! Bojiště se stalo předmětem deště bomb a vy byste měli tuto podivnou situaci proměnit ve výhodu manipulací s výbušninami, abyste dosáhli svého konečného cíle! Vstupte na hřiště, ale pozor na hlavu! Nikdy nemůžete vědět, kde na bojišti dopadne bomba! Máte schopnosti strategického myšlení a dokonalé načasování, abyste porazili své protivníky dříve, než se jim podaří snížit vás na popel? Pokud to chcete zjistit, stiskněte tlačítko start a vaše cesta může začít! Kde jsou vaše bomby? Kdo potřebuje nosit tak těžké věci, když doslova prší z nebe? V šesté hře této úžasně zábavné série nemusíte nosit bomby, abyste věci vyhodili do povětří! Namísto,

 

Bomb It 6 je plná nových přírůstků a obsahuje 5 různých herních režimů namísto 4 jako předchozí hry série! S tolika režimy jsme si jisti, že najdete výzvu, která vás zabaví na hodiny. Arkádový režim zůstává stejný a měli byste se pokusit zabít všechny své nepřátele. V herním režimu Battle Royale zabij 10 nepřátel a získejte titul vítěze! Režim zelené zóny nabízí zábavnou hratelnost, kde musíte obsadit deset zelených zón. Nemůžete odolat lesklému zlatu? Pak je stezka pokladu právě tím režimem pro vás, ve kterém musíte nasbírat 10 mincí! Myslíte si, že zvládnete víc? Před zahájením hry můžete upravit obtížnost, počet hráčů, úrovně a další možnosti, abyste vytvořili perfektní hru pro vás!

Akce a napětí pokračují v dalších hrách této úžasné série! Nezapomeňte se podívat na naši sbírku her Bomb It, abyste se sami přesvědčili!

Funkce:

  • 5 různých herních režimů
  • Odemykatelné oblečení
  • Mnoho postav k hraní
  • 2D grafika

Řízení:

  • V režimu pro jednoho hráče se pohybujte pomocí kláves se šipkami a pomocí mezerníku stlačujte bombu.
  • V režimu pro 2 hráče použijte klávesy WASD k pohybu a mezerník k umístění bomby jako hráč 1. Použijte šipky k pohybu a klávesu ENTER k umístění bomby jako hráč 2.
Bomb It 6 byl přidán v Hry Bomberman.