Manipulace s výbušninami a pokusy vyhodit do povětří vaše protivníky je vážná věc a vyžaduje plné nasazení, abyste byli úspěšní. Vyzvěte se s další hrou z populární série Bomb It, Bomb It Mission! Dny hraní na roztomilého hráče jsou pryč! Zmrzlý robotický úsměv na vaší tváři skrývá ambiciózní úsměv zabijáckého stroje pod ním. Jste připraveni vstoupit na bojiště a převzít kontrolu nad arénou pomocí svých výbušnin, když se snažíte dostat ke svým protivníkům? Během mnoha misí zjistíte, že mnoho překážek, dokonce i ovoce, vám může zabránit v dosažení vašeho cíle. Vyhoďte věci do povětří a sledujte svůj krok, protože vaši nepřátelé se také snaží stát vítězem!

Změna je vždy dobrá. Bomb It Mission, která nabízí jiný herní zážitek než ostatní oblíbené tituly ze série Bomb It, vdechuje této úžasné herní sérii nový život. Vyberte si z 8 různých postav a staňte se dokonalou destruktivní silou prostřednictvím zábavných a návykových misí. Kombinací cílů z různých herních režimů ostatních her série v 18 různých úrovních budete mít jako hráč v každé úrovni jiný cíl. Od zabíjení všech nepřátel až po sbírání mincí budete mít šanci prokázat své dovednosti prostřednictvím těchto zábavných a rychlých misí.

Připraven začít? Pokud ano, stiskněte tlačítko Start a vyberte úroveň. Nejprve se odemkne pouze první úroveň. Po dokončení úrovní můžete odemknout další. Můžete vidět, že každá úroveň nese jiný symbol a tyto symboly vám pomohou uhodnout, co je cílem každé úrovně. Jakmile vyberete úroveň, uvítá vás obrazovka pro výběr postavy.

Můžete si vybrat z 8 různých postav. Vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí, a připravte se na výbuchy! Pomocí myši klikněte na ovladač umístěný v levém dolním rohu obrazovky, abyste mohli ovládat svou postavu, a kliknutím na ikonu bomby v pravém dolním rohu odhoďte bombu. Nebojte se zvonění ve vašich uších – přejde. Zatímco čekáte, proč se nepodívat na naši sbírku dalších her Bomb It? Vyzkoušejte pokračování Bomb It 7 a bavte se hraním!

Funkce:

  • 18 misí k dokončení
  • 8 různých postav na výběr
  • Návyková hratelnost
  • 2D grafika

Ovládání : Pomocí myši ovládejte svou postavu a shazujte bomby.

Bomb It Mission byl přidán v Hry Bomberman.