Two Punk Racing  vás vezme na cestu v budoucnu. V této nové světové éře jsou silnice a budovy integrované. Ukažte své dovednosti pomocí supersportovních vozů na těchto silnicích v okolí měst! Abyste mohli odemknout nová auta, budete muset závodit s časem a dokončit úrovně v povoleném čase.

Two Punk Racing představuje  7 unikátních upravených  vozidel. Nyní jsou vozidla výkonnější a také vás mohou zavést do světa punku prostřednictvím jejich neonových designů. Budete závodit na  6 různých úrovních  v různých částech města a k dokončení těchto úrovní budete muset ukázat své řidičské schopnosti.

Pohyb hráče 1
: "ŠIPKY"
Nitro: "M"
Ohlédnutí: "B"

Pohyb hráče 2
: "W,A,S,D"
Nitro: "Y"
Ohlédnutí: "C"

Restart úrovně: "R"

Můžete hrát buď  v režimu 1 hráče  , nebo v režimu  rozdělené obrazovky pro 2 hráče.  Své vozidlo můžete zrychlit pomocí značek pro rychlostní stupně na silnicích. K dokončení nových epizod jste museli používat odemčená auta, protože se počítá každá sekunda. Když vaše vozidlo přejede rampu, můžete jej udržet na silnici pohybem doprava nebo doleva. Také se snažte udržet rychlost na křivolakých silnicích, abyste eliminovali gravitační efekt na vaše vozidlo! Nyní, pokud jste připraveni závodit, získejte motivaci a vyhrajte hru!

Two Punk Racing 2 byl přidán v Auta Hry.