Hasiči Hry

Naše úžasná kolekce hasičských her nabízí příležitost pro všechny chlapce, kteří touží stát se hrdiny nebo se chtějí stát hasiči, a zdarma si vyzkoušet naši širokou škálu her.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Idle Firefighter 3D
Idle Firefighter 3DIdle Firefighter 3D

Hasiči Hry

Naše úžasná kolekce hasičských her nabízí příležitost pro všechny chlapce, kteří touží stát se hrdiny nebo se chtějí stát hasiči, a zdarma si vyzkoušet naši širokou škálu her. Nyní máte příležitost řídit hasičská auta, cestovat na divoký západ, podívat se, co hasič dělá a jak se tito hrdinové chovají v misích, které musí splnit. Naše hry jsou zdarma a od začátku poskytují jasné informace, stačí použít klávesy počítače nebo kliknout myší.

Máte k dispozici sbírku hasičských her, které vás potěší. Naše hry jsou zábavné, ale také poučné, protože vás bude bavit krok za krokem objevovat, co hasič dělá, ale také se naučíte, co dělat v případě požáru. Vylezte na hasičské auto, odvezte ho na místo určení, uhaste oheň a zachraňte oběti a staňte se hrdinou. Můžete také řídit a zaparkovat auto hasičů. můžete vyřešit hádanku s hasiči nebo barevnými obrázky. Nákladní automobily, vrtulníky, vodní bomby a další vám pomohou uhasit požáry a zachránit oběti čekající na pomoc.