Ve hře "Among.io" najdete závratné vesmírné dobrodružství spolu s vtipnými astronauty. Zde musíte proměnit jednoho astronauta na celý dav! Zní to neuvěřitelně, že? Chcete přeměnit svůj Amongaser na obrovskou armádu? Pak vítejte na Among.io! Hra se bude odehrávat na palubě vesmírné lodi.

Jak hrát?
Zpočátku bude vaší postavou červený zrádce. Chcete-li koupit nový skin pro astronauta, musíte nashromáždit určité množství zlaťáků. S pomocí zlata také můžete napumpovat dovednosti svého mezičase: zvýšit dav na začátku, zvýšit rychlost, získat šanci na dvojitý klon a po zabití získat více klonů. Hra se skládá z jednoho kola, které trvá dvě minuty. Během této doby musí hráč shromáždit největší dav a poprvé se dostat do horní lišky. Při hledání jídla musíte běhat po hlavním prostoru lodi.

Nejprve se vaše armáda bude skládat z hlavního podvodníka a dvou malých astronautů. Sbírejte hamburgery, sodu, párky v rohlíku, coca colu, zmrzlinu a mini bonusy pro domácí mazlíčky, abyste rozrostli svůj dav. Jakmile je váš dav dostatečně velký, můžete zaútočit na nepřátele a naverbovat jejich mezičasery. Shromážděte největší armádu na lodi a staňte se vůdcem! Užijte si hru a hodně štěstí!

Among.io byl přidán v Among Us Hry.