Požárník Sam Hry

Zveme vás, abyste objevili sbírku Hry Hasič Sam, hlavní postavy stejnojmenné animované série, která podniká akce ve fiktivním městě Pontypandy.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Hry Kreslené hry Požárník Sam Hry

Požárník Sam Hry

Zveme vás, abyste objevili sbírku Hry Hasič Sam, hlavní postavy stejnojmenné animované série, která podniká akce ve fiktivním městě Pontypandy. Naše hry jsou skvělé pro chlapce, kteří sní o hasičích a chtějí rozvíjet své záchranářské schopnosti. Mohou se naučit hasit požáry pomocí myši a pošťuchovat dělo vodou v ohni, řídit hasičské auto a testovat slavný super kamion 18 záchranných hasičů.

Naše úžasná sbírka her Hasič Sam nabízí všem chlapcům příležitost prohlédnout si své dovednosti řízením milovaného auta s postavami nebo pilotováním záchranné helikoptéry jednoduchým použitím kláves se šipkami a mezerníku. Chlapci se mohou vydat na záchranné mise po boku hasičů v milované britské animované sérii, aby se naučili zvládat těžké časy. Je snadné použít jakoukoli hru v této kategorii, protože před každou fází jsou na obrazovce indikace. Chlapci mají možnost soutěžit se svými přáteli a vyhrát fáze hry tím, že dokážou, kdo je pozornější, zručnější v ovládání klávesnice nebo myši a odvážnější.