Hudební hry

Poslouchat slavné písně? Představujete si, že jste hvězdy nebo oblékáte známé zpěváky? Náš výběr hudební hry potěší každou dívku, která chce objevit tento vzrušující svět.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. DriverL.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
Zombies 3: Galactic Jams
Zombies 3: Galactic JamsZombies 3: Galactic Jams

Hudební hry

Poslouchat slavné písně? Představujete si, že jste hvězdy nebo oblékáte známé zpěváky? Náš výběr hudební hry potěší každou dívku, která chce objevit tento vzrušující svět. Zahrajte si na svého módního návrháře a vyberte si ten správný outfit na koncert, focení nebo hudební soutěž. Hrajte na klavír a bavte se s našimi postavami, užívejte si jakoukoli skladbu vytvořenou společně. Postupujte podle pokynů na obrazovce a splňte všechny požadavky ve hře. Objevte, jak zábavné je být DJem v klubu, hrát s orchestrem nebo míchat hudbu tím, že si užíváte ostatní kolem se svými interpretacemi.

Nyní poskytujeme zdarma hudební hry pro všechny vášnivé děti v této oblasti. Ať už dáváte přednost hře na instrumentální nebo vokální hudbu, chcete hrát sólově nebo se připojit k hudební skupině, nabízíme vám tuto příležitost otestovat svůj talent a přirozené schopnosti. Rock, punk nebo klasika a bavte se s našimi postavami. Užijte si každý okamžik a zavolejte svým přátelům, aby se k vám přidali v hudebním světě. Těšíme se na společnou zábavu!