Moana Hry

Moana je rozhodně jednou z nejexotičtějších princezen v Disney a čeká, až se k němu připojíte v jeho velkém dobrodružství těchto Moana her.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Perfect Prom Night Look
Perfect Prom Night LookPerfect Prom Night Look
Frozen Princess New years Eve
Frozen Princess New years Eve Frozen Princess New years Eve
Disney Princesses Beach Getaway
Disney Princesses Beach GetawayDisney Princesses Beach Getaway

Moana Hry

Moana je rozhodně jednou z nejexotičtějších princezen v Disney a čeká, až se k němu připojíte v jeho velkém dobrodružství těchto Moana her. Přestože je jí teprve 14 let, je princezna Moana velmi statečná a zachrání kmen spolu se svými dobrými přáteli.
Každý má sen. Naše krásná princezna Moana se chce stát modelkou. Ale žije na ostrově velmi daleko od kohokoli jiného. Hodlá tedy poznat internet pomocí svého snu. Jděte nakupovat s Moanou a kupte si 3 různé šaty. Nezapomeňte pořídit fotografie a nahrát je na Instagram.
Její otevřená povaha jí pomohla vycházet s dalšími Disney princeznami, takže ji potkáte v mnoha hrách s Moanou a Elsou, Annou, Popelkou, Rapunzelem, Aurorou nebo Tianou.
Moana se chystá na festival Coachella a je fascinována ohromujícím bohémským oblečením. Má v úmyslu jít na tento zábavný festival poprvé a je velmi nadšená. Vyberte si pro ni styl boho a bavte se na tomto barevném hudebním festivalu!
V jiné hře je princezna Moana zamilovaná a její přítelkyně navrhnou, aby provedla nějaké změny, aby se stala atraktivnější, nabídne pár módních tipů, jak se seznámit se svým prvním přítelem.


Hry, šaty a líčení Moana patří k oblíbeným dívkám, protože pokaždé zažívá různé styly a barvy, které mění její vzhled a činí ji rozkošnou.
Na Den přátelství se Moana setká se svou nejlepší kamarádkou princeznou Belle, aby oslavila jejich přátelství. Belle jen čeká na setkání s Moanou a dá pěkný dárek. Zahrajte si tuto hru a pomozte Belle vybrat perfektní dárek pro Moanu. Nejlepší přátelé jsou připraveni slavit ve městě a bavit se. Na tuto příležitost je musíte připravit, což znamená, že si musíte obléknout vlasy Moany a vybrat si nějaké hezké šaty a doplňky, které si vezmete na sebe.
Vždy se dívky ptají Moany, proč jsou její vlasy tak krásné, rozhodne se, že nám řekne pár tipů a triků v těchto hrách s Moanou u kadeřníka.
Vyberte si šaty pro Moanu, účesy a líčení i exotické doplňky. Bez ohledu na zvolenou hru strávíte s touto princeznou plnou překvapení nádherný čas.