Nákupní hry

Pokud máte vášeň pro nakupování, máte nyní šanci objevit kolekci nákupních her, které vám poskytnou nápady a přimějí vás vytvořit nákupní seznam.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
My Pets Shop
My Pets ShopMy Pets Shop
Fashionista Maldives Real Makeover
Fashionista Maldives Real MakeoverFashionista Maldives Real Makeover
Princesses Chic House Party
Princesses Chic House PartyPrincesses Chic House Party
Hry Dívčí hry Nákupní hry

Nákupní hry

Pokud máte vášeň pro nakupování, máte nyní šanci objevit kolekci nákupních her, které vám poskytnou nápady a přimějí vás vytvořit nákupní seznam. Spolu s postavami jako Ariel, Barbie, Ana nebo Tiana máte příležitost trávit drahocenný čas se svými virtuálními přítelkyněmi a pomáhat jim správně nakupovat, ale dávejte pozor, abyste zapadli do rozpočtu.

Nyní máte šanci vybudovat si zvláštní místo pro ty, kteří mají rádi nakupování. Přečtěte si pokyny, poté najměte pracovníky, stanovte rozpočet, budujte krok za krokem podle požadavků hry, naučte se vytvářet strategii, abyste měli v rozpočtu peníze, a budujte zaměstnance tak, abyste přilákali návštěvníky. Nejdůležitější však je, že musíte být opatrní, protože na dokončení práce máte omezený čas.

Sbírka nákupních her nabízí všem dívkám příležitost pobavit se, ale také naučit se nové věci. Ať už jste malý módní pracovník nebo rostoucí manažer, nyní máte příležitost vyzkoušet si své dovednosti a vrozený talent. Rádi otestujeme naše hry zdarma s vašimi přáteli.