Nákupní hry

Barbie HryBarbie
Hry Oblíkačky Oblíkačky
Princezny HryPrincezny
Holčičí oblékání HryHolčičí oblékání
Ucesy HryUcesy
Hry Baby Hazel Baby Hazel
Lakování nehtů HryLakování nehtů
Ever After High hryEver After High
Hry Pro Dívky Pro Dívky
Hry Dívčí hry Nákupní hry

Nákupní hry

Pokud máte vášeň pro nakupování, máte nyní šanci objevit kolekci nákupních her, které vám poskytnou nápady a přimějí vás vytvořit nákupní seznam. Spolu s postavami jako Ariel, Barbie, Ana nebo Tiana máte příležitost trávit drahocenný čas se svými virtuálními přítelkyněmi a pomáhat jim správně nakupovat, ale dávejte pozor, abyste zapadli do rozpočtu.

Nyní máte šanci vybudovat si zvláštní místo pro ty, kteří mají rádi nakupování. Přečtěte si pokyny, poté najměte pracovníky, stanovte rozpočet, budujte krok za krokem podle požadavků hry, naučte se vytvářet strategii, abyste měli v rozpočtu peníze, a budujte zaměstnance tak, abyste přilákali návštěvníky. Nejdůležitější však je, že musíte být opatrní, protože na dokončení práce máte omezený čas.

Sbírka nákupních her nabízí všem dívkám příležitost pobavit se, ale také naučit se nové věci. Ať už jste malý módní pracovník nebo rostoucí manažer, nyní máte příležitost vyzkoušet si své dovednosti a vrozený talent. Rádi otestujeme naše hry zdarma s vašimi přáteli.