Penaltových hry

Pokud máte rádi fotbal a hlavně pokud chcete střílet na branku, je vám zdarma k dispozici naše řada Penaltových hry, bez ohledu na čas nebo den.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Penalty Champs 22
Penalty Champs 22Penalty Champs 22

Penaltových hry

Pokud máte rádi fotbal a hlavně pokud chcete střílet na branku, je vám zdarma k dispozici naše řada Penaltových hry, bez ohledu na čas nebo den. Od nejlepších fotbalistů se můžete naučit, jak provádět pokutové kopy, aby střílely góly a získávaly body pro svůj tým. Můžete se také naučit herní strategie, kopy podle vaší pozice, jak zasáhnout míč, kolik obránců je před branou.

Penaltových hry jsou vynikající pro chlapce, kteří se zajímají o královský sport, kteří se chtějí aktivně účastnit slavných šampionátů a dávat góly svému oblíbenému týmu. Trest fotbalových her na světovém poháru nebo v evropském poháru se slavnými fotbalisty jako Messi, Ronaldo, Suárez a Neymar. Máte šanci naučit se triky a bavit se se svými oblíbenými fotbalisty. Tato hra vyžaduje trochu strategie, aby bylo možné skórovat do nepřátelského cíle, takže se nebudete spoléhat jen na sílu a hbitost, ale také na logiku zásahu. Rozšiřte své dovednosti a předveďte ostatním, jak trefit míč a dát gól pomocí myši nebo klávesnice. Nyní můžete během fotbalového zápasu cítit tok adrenalinu a to, jak duchové žízní.