Trollové hry

Zveme vás k objevování nejkrásnějších her Trolls, jejich oblékání, účesu, řešení hádanek, vytváření postav, zahájení dobrodružství, hledání skrytých předmětů nebo řešení matematických testů.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Trolls The Beat Goes On
Trolls The Beat Goes OnTrolls The Beat Goes On

Trollové hry

Zveme vás k objevování nejkrásnějších her Trolls, jejich oblékání, účesu, řešení hádanek, vytváření postav, zahájení dobrodružství, hledání skrytých předmětů nebo řešení matematických testů. Buďte spolu s Poppy a Branch ve velkém dobrodružství záchrany trolů. Poppy je růžový troll, neutuchající optimismus, který rád zpívá a stává se královnou. A Branch je opakem Poppy. Je to šedý, krutý, pesimistický troll, který miluje samotu.

Tyto hry Trolls vás zavedou do barevného a nádherného světa, který je zalidněn mimořádnými optimisty a šťastnými trolly. Tančete a zpívejte, zjistěte, co je s nimi štěstí. Nechte se obklopit tímto jedinečným a nádherným světem s třpytkami a živými barvami a užijte si zábavu se svými oblíbenými postavami v Trollech. Srovnávejte obrázky nebo si hrajte s pexesou, nebo byste si mohli vybarvit postavy ve filmu Trollové.