Zahradní hry

Baví vás trávit čas na zahradě? Chcete se naučit, jak se starat o květiny? Pak doporučujeme zahradní hry, jejichž cílem je naučit vás nové věci od základních věcí o útočnících na zahradě až po prodej květin.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Mini Farm 2
Mini Farm 2Mini Farm 2

Zahradní hry

Baví vás trávit čas na zahradě? Chcete se naučit, jak se starat o květiny? Pak doporučujeme zahradní hry, jejichž cílem je naučit vás nové věci od základních věcí o útočnících na zahradě až po prodej květin. Nyní máte šanci nejen se naučit vybírat květiny, pečovat, ale také využít svou práci získáváním peněz z jejich prodeje. Sázet a sbírat květiny je zábavné, ale dávejte pozor, abyste je sbíraly rychleji, zejména proto, že rostou čím dál častěji a potřebujete plán, jak je všechny sklízet a získávat body.

Vzdělávací a zábavné zahradní hry jsou vám k dispozici zdarma, abyste si mohli užít každý okamžik strávený se svými oblíbenými postavami, milovanými květinami a barevnou zahradou. Tyto hry jsou navrženy tak, aby vás naučily logice hry, protože bez předem stanoveného plánu nemůžete sázet ani sbírat květiny, jinak riskujete, že budete mít přebytečné zboží a nebudete jej moci včas prodat. Sbírejte své přátele a bavte se s námi a našimi postavami v kouzelném, barevném vzdělávacím světě. Začněte v tomto dobrodružství, kde se naučíte první kroky v péči o zahradu.