Zimní hry

Máte rádi chladné období? Jen proto, že máte šanci sednout si, bruslit, jít na oblohu, vyrobit si sněhovou kouli nebo sněhuláka pomocí naší rozsáhlé sbírky zimní hry.

Nové
Nejlépe hodnocené
Nové
Nejvíce hrané
Celebrity Warm And Chic Look
Celebrity Warm And Chic LookCelebrity Warm And Chic Look
Christmas Salon
Christmas SalonChristmas Salon
Peppa Pig Ice Skating
Peppa Pig Ice SkatingPeppa Pig Ice Skating

Zimní hry

Máte rádi chladné období? Jen proto, že máte šanci sednout si, bruslit, jít na oblohu, vyrobit si sněhovou kouli nebo sněhuláka pomocí naší rozsáhlé sbírky zimní hry. Dívky mohou doprovázet princezny Disney na výletě a objevit s nimi, jak krásná je zima, mohou předvést svůj talent vizážistky, módní návrhářky, stylistky nebo interiérové dekorátorky a sdílet své oblíbené postavy v karikaturách.

Chlapci mají příležitost objevit úžasnou sbírku zábavných zimní hry. Pomocí kláves se šipkami mohou chlapci řídit traktor na sněhu. Naše hry se snadno používají, existují vysvětlení jak na začátku, tak v průběhu celé hry. Děti se rádi naučí, že mohou dělat snowboarding a dělat triky. Projděte sněžný skútr po sněhu s milovanými hrdiny kreslených filmů. Děti se mohou účastnit skutečné bitvy o sněhové koule sdílením svých oblíbených postav. Spolu se svými přáteli mohou děti řídit Santův náklaďák nebo objevovat Santovo město.